Czego nauczysz się wybierając tę specjalność?

Zdobędziesz umiejętności tworzenia interaktywnych i responsywnych stron internetowych przy użyciu języków takich jak HTML, CSS i JavaScript oraz frameworks jak React, Angular czy Vue.js.

Specjalność dostępna również w formule hybrydowej!
 

Studia hybrydowe na tej specjalności możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Jeśli zdecydujesz się na formułę stacjonarną hybrydową, to około 64% zajęć będziesz realizować online (w całym toku studiów). Pozostała część to zajęcia na terenie uczelni. Zarówno zajęcia online jak i w siedzibie uczelni będą realizowane zawsze w te same, z góry ustalone dni w tygodniu w danym semestrze.


Jeśli zdecydujesz się na formułę niestacjonarną hybrydową, to około 66% zajęć będziesz realizować online ( w całym toku studiów). W semestrze będziesz mieć nie więcej niż 8 zjazdów, z czego 4 z nich na terenie uczelni. Zjazdy online będą organizowane w piątki (od 16.30), w soboty i niedziele, a zjazdy organizowane na terenie uczelni w soboty i niedziele. Wyjątkiem od reguły będzie pierwszy zjazd, który odbędzie się w całości na terenie uczelni oraz spotkanie z promotorem w ramach seminarium, które odbędzie się w piątek.
 

O szczegółach harmonogramu zajęć będziesz informowany przez Biuro Rekrutacji.

studia_hybrydowe

Praca dla Ciebie

Po ukończeniu studiów, możesz pracować jako:

  • frontend developer,
  • backend developer,
  • fullstack developer,
  • projektant stron internetowych,
  • programista aplikacji webowych
Praca

Dodatkowe zalety specjalności

Zyskasz dostęp do materiałów kursów Microsoftu: Introduction to Developing Websites Using HTML and CSS oraz  HTML5 Application Development Fundamentals  w ramach Microsoft Imagine Academy. Poznasz pakiet DevExtreme - zestaw komponentów do tworzenia wysoce responsywnych aplikacji internetowych na urządzenia dotykowe i tradycyjne komputery stacjonarne. Pakiet zawiera ponad 50 komponentów UI gotowych do użycia z jQuery, Angular, AngularJS, Knockout, ASP.NET MVC lub ASP.NET Core takich jak siatka danych, interaktywne wykresy, edytory danych, nawigacja i wielofunkcyjne widżety zaprojektowane tak, aby wyglądały i zachowywały się harmonijnie w dowolnej przeglądarce.

Kierunki studiów podyplomowych do wyboru

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 30 września
czesne już od
630 zł
613 zł
miesięcznie!

Zapisując się do 30 września, zyskujesz: 

  • 400 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 613 zł

  • jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł

Program studiów

Przedmioty specjalnościowe:

  • Tworzenie backendu do aplikacji webowych,
  • Programowanie aplikacji webowych z wykorzystaniem platformy, NET, vlab,
  • Programowanie aplikacji webowych w Java,
  • RIA, Angular,
  • Technologie tworzenia stron WWW,
  • Tworzenie aplikacji PWA
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Dariusz Kralewski
dr inż. Mariusz Mol
Dariusz Kralewski

Absolwent, a obecnie adiunkt Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Uniwersytetu WSB Merito. Autoryzowany trener Cisco, produktów Microsoft. Zainteresowania badawcze związane są z ładem informatycznym, zarządzaniem projektami IT. Specjalizuje się w tematyce sieci...

dr inż. Mariusz Mol

Praktyk informatyk, tworzył systemy informatyczne wspierające sprzedaż i audyt dla takich firm jak Coca-Cola, Carlsberg, Hoop czy PKN Orlen. Obecnie współtworzy start-up technologiczny AiMAT, w którym stosuje techniki uczenia maszynowego połączone z urządzeniami IOT. Zajmuje się...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF