"Zagrożenia związane ze smartfonem. Jak uchronić dzieci i młodzież przed fonoholizmem i cyberprzemocą?" - to temat wykładu dr Aleksandry Piotrowskiej, psycholog, konsultanta dla rodziców i nauczycieli, który odbędzie się 7 października br. w Wyższej Szkole Bankowej.
Rosnąca powszechność smartfonów wiąże się z ich coraz częstszą obecnością w życiu dzieci (nawet całkiem małych) i młodzieży. Dostrzegając pozytywy wynikające z wykorzystywania mediów elektronicznych, warto jednak zwrócić uwagę także na negatywne konsekwencje nadmiernego kontaktu z nimi.
W czasie wykładu dr Aleksandra Piotrowska wspólnie z uczestnikami przeanalizuje związane z tym obszarem zagrożenia, takie jak fonoholizm czy cyberprzemoc, możliwości przeciwdziałania im i radzenia sobie z nimi.
Zapisy zamknięte.
Po wykładzie, o godz. 18.15, zapraszamy do udziału w warsztatach, które poprowadzą Eksperci WSB, nasi wykładowcy. Do wyboru:
- Kary czy konsekwencje? - Beata Kozioł ZAPISY ZAMKNIĘTE
- Metoda behawioralna w nauczaniu dziecka z autyzmem - Alina Stosor ZAPISY ZAMKNIĘTE
- Nowoczesne technologie w edukacji wczesnoszkolnej w kontekście potrzeb i możliwości rozwojowych ucznia - dr Wojciech Zając ZAPISY ZAMKNIĘTE
- Nauczycielu, naucz się stresować mądrze! - Kamil Zieliński ZAPISY ZAMKNIĘTE
Udział w wykładzie oraz warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma drogą mailową certyfikat, potwierdzający udziału w wydarzeniu (do 7 dni od zakończenia wydarzenia).
Program wydarzenia (7 października 2019 r.)
16.00 - rejestracja uczestników
16.30 - Zagrożenia związane ze smartfonem. Jak uchronić dzieci i młodzież przed fonoholizmem i cyberprzemocą, dr Aleksandra Piotrowska ZAPISY ZAMKNIĘTE
18.00 - przerwa
18.15-19.45 - warsztaty ZAPISY ZAMKNIĘTE
Udział w konferencji i wykładach jest bezpłatny.
PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PRELEGENTACH
SPRAWDŹ OPISY WYKŁADU I WARSZTATÓW
Miejsce wydarzenia:
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie
ul. Sportowa 29
Dane do kontaktu: