20240313_MERITO_TORUN_MBA_Niklas_111 przycięte.jpg
Jolanta Serocka-Kondej

Opiekun merytoryczny kierunku i autorka programu

 

Innowatorka edukacji z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, trenerka i szkoleniowiec edukacji i biznesu, akredytowany coach ACC ICF (life & career coaching), wykładowczyni akademicka Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu i Bydgoszczy, autorka kreatywnych projektów rozwojowych, odpowiadających na potrzeby klientów, w tym META: MATURY - cyklu bazującego na mocnych stronach, wspierającego młodych ludzi w zaplanowaniu kariery łączącej pasję z zarabianiem, rzeczniczka konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego, ambasadorka Sztucznej Inteligencji w dydaktyce.

Chętnie podejmuje kolejne zawodowe i osobiste wyzwania. Spełnia się jako autorka opowiadań oraz poezji haiku. Uwielbia podróże i jazdę na rowerze, szczególnie po Borach Tucholskich. W życiu stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu.

www.jolantaserocka.pl

 

Marta Kaźmierczak.jpg
Marta Kaźmierczak

Trenerka z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec wielu branż, akredytowany coach PCC ICF, z ponad 1800 godzinnym warsztatem pracy (life coaching, team coaching, business coaching, job-coaching), autorka szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, stworzonych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów, wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie, autorka innowacji „Coaching w zakładzie karnym”, twórczyni Kart Potencjału narzędzia rozwojowego wspierającego proces zmiany, zwolenniczka komunikacji werbalnej, pasjonatka kreatywnych rozwiązań. Prywatnie zainteresowana wszelkim rozwojem osobistym, autorytetem w zarządzaniu, kochająca podróże i jazdę na rowerze. Właścicielka firmy szkoleniowej Cel Marta Kaźmierczak.

Justyna Niebieszczańska

Sspecjalista od public relations.  Od 10 lat prowadzi Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Konsultuje i opracowuje działania związane z personal branding.
Ma doświadczenie w sektorze B2B pracując jako manager szwajcarskiej korporacji Coltene -SciCan na kilka krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W codziennej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu NVC i business relationship management.
Współorganizatorka Charmsów Biznesu – jednego z największych wydarzeń pro publico bono skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach, które skutecznie inspirują od 2011.
Z wykształcenia filolog klasyczny, którego pierwszą pracą było nauczanie łaciny i
 j. angielskiego. Przez kilka lat pracowała w różnych typach szkół. Prowadziła warsztaty w języku angielskim i była wykładowcą.
Jej pasją jest pisanie, dlatego organizuje spotkania z kreatywnego pisania i writing retreats. Od 2010 roku prowadzi blog. Współautorka przewodnika pt. „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”  i książki „Kobieta na swoim”.
Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa”, bo uważa poezję za doskonałą formę poznawania siebie.
www.justynaniebieszczanska.com  

 

 

Marcin Czyżuk
Marcin Czyżuk

Absolwent zarządzania, filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej, studiów podyplomowych z zakresu projektowania i wdrażania aplikacji webowych i mobilnych.  Dydaktyk i metodyki e-learningu. Na co dzień kieruje Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania, gdzie razem z zespołem doradza, projektuje, tworzy i administruje kursami e-learningowymi na potrzeby dydaktyki akademickiej i biznesu. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania nowych technologii w dydaktyce w obszarze narzędzi i metodyki dydaktyki zdalnej.

Karolina Gołębiowska.jpg
dr Karolina Gołębiowska

Doktor nauk humanistycznych z zakresu językoznawstwa, obecnie metodyk e-learningu w Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu. Członkini Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego. Wykładowczyni akademicka przedmiotów z zakresu dydaktyki. Wizytatorka w ramach projektu „Dydaktyka literatury i języka polskiego w świetle nowej podstawy programowej”. Uczestniczka warsztatów i szkoleń z zakresu podnoszenia efektywności dydaktyki (Grywalizacja w edukacji wyższej, Projektowanie zgamifikowanego procesu edukacyjnego, Kurs Efektywnej Nauki) oraz wykorzystania narzędzi AI w przestrzeni akademickiej (Jak zastosować sztuczną inteligencję i ChatGPT w dydaktyce i metodologii uczelni wyższych?, Wykorzystanie ChatGPT i innych narzędzi gen-AI w pracy naukowo-dydaktycznej, konferencja Ewaluacja studentów czasach AI).

Beata Tomaszewska

Nieustanie poszukuje ciekawych sposobów  łączenia nauczania języka angielskiego  i kształtowania u młodzieży umiejętności życiowych i  pomysły te wciela w praktykę szkolną. Absolwentka Filologii Angielskiej, Studiów podyplomowych z Organizacji i zarządzania oświatą oraz Doradztwa zawodowego i coachingu kariery na Uniwerystecie WSB Merito w Toruniu. Nauczyciel i wykładowca metodyki nauczania języka angielskiego.  Inicjatorka  szkolnych projektów współpracy zagranicznej i koordynatorka doradztwa edukacyjno-zawodowego w liceum.  Autorka programów nauczania i materiałów dydaktycznych. Doradca metodyczny,  prowadząca warsztaty dla nauczycieli oraz  szkolenia  dla rad pedagogicznych. Współpracownik  Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku,  jako egzaminator egzaminu gimnazjalnego, ósmoklasisty i maturalnego z języka  angielskiego oraz prowadząca szkolenia kandydatów na egzaminatorów. Ekspert MEN ds. awansu zawodowego. Ekspert programu Erasmus+.  Jej zawodową dewizą jest nie zabijanie pasji w uczniach i przygotowanie ich do życia "po szkole".