Przedsiębiorstwa, które inwestują w nowe technologie zyskują przewagę konkurencyjną nad organizacjami sceptycznymi wobec wdrażania rozwiązań ze świata nowych technologii w rozwoju pracowników. Podczas spotkania odpowiemy na pytanie w jaki sposób wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań można zaimplementować do codziennego życia firmy.
Podczas spotkania skupimy się na przedstawieniu programu neuroleadership, który służy do oceny naturalnego potencjału i aktualnych możliwości. Jest on oparty na wykorzystaniu nowej technologii, wystandaryzowanych testach psychologicznych oraz planowaniu na podstawie diagnozy działań wspierających i rozwojowych dla pracowników.
Opowiemy czym jest program neuroleadership
To kompleksowy program oceny naturalnego potencjału i aktualnych możliwości każdego z nas. Pozwala zbadać nie tylko nasze postawy, ale i przyczynę stresu czy obniżenia efektywności pracy oraz zaplanować działania rozwojowe, wspierające.
Przedstawimy z jakich powodów warto inwestować w nowe technologie w świecie biznesu
Program dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą nauczyć się lepiej wykorzystać swój naturalny potencjał zawodowy. Poprawić swoje wyniki i podnieść efektywność swojego zespołu.
Zapraszamy już 7 grudnia! Plan spotkania:
10.00 - 12.00 Wykład (Alicja Żak- Łykus, dr inż. Piotr Pietrakowski)
12-12.30 – networking
12.30 - lunch
Prowadzący:
Alicja Żak-Łykus
Psycholog, certyfikowany straszy trener Senior Trainer, akredytowany coach ACC ICF, wykładowca. Przedsiębiorczyni odpowiedzialna za kompleksowe budowanie projektów rozwojowych, coachingowych, szkoleniowych dla Klientów. Jest terapeutom podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Współpracuje z firmami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb, doboru i wdrażania najlepszych form pracy. Wspiera także klientów indywidualnych w ich rozwoju i radzeniu sobie z trudnymi dla nich sytuacjami. Naukowo i badawczo zajmuje się konstruktem bycia uważnym względem siebie samego (Self-compassion). Jego znaczenie przekłada na praktyczne aspekty życia i współczesnego biznesu. Specjalizuje się w tematyce rozwoju osobistego, relacjach interpersonalnych, pracy zespołowej, różnicach indywidualnych. Doświadczenie zdobyła prowadząc firmę, Punkt Pomocy Psychospołecznej i Coachingu Kariery, jako wiceprezes Internetional Coach Federation Polska. Od wielu lat związana ze środowiskiem akademickim, jest menadżerem kierunku Psychologia o profilu praktycznym na Uniwersytecie WSB Merito Opole.
dr inż. Piotr Pietrakowski
Wieloletni dowódca i wykładowca na polskich i zagranicznych uczelniach wojskowych. Weteran i dwukrotny uczestnik operacji wojskowych poza granicami kraju. Członek International Implementation Group przy Komisji Europejskiej ds. jakości kształcenia oficerów w UE. Koordynator wielu edycji krajowych i międzynarodowych kursów z zakresu przywództwa i dowodzenia w operacjach międzynarodowych. Współtwórca koncepcji LeaderTech, wykorzystującej nowe technologie do weryfikacji i kształtowania kompetencji przywódczych, w tym skaningowej diagnostyki termoregulacyjnej STRD oraz eye trackera. Ekspert Centrum Studiów i Edukacji dla Bezpieczeństwa przy Uniwersytecie Wrocławskim. Autor licznych prac naukowych i opracowań fachowych z zakresu bezpieczeństwa i przywództwa.