Poznaj najnowsze tech-trendy w ramach 7 ścieżek tematycznych, podczas których wystąpi około 60 prelegentów! Już 23 listopada konferencja Pozitive Technologies, organizowana przez Miasto Poznań oraz partnerów. Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu ma przyjemność być jednym z nich.
Wydarzenie skierowane jest do doświadczonych inżynierów IT oraz senior developerów. W czasie konferencji można skorzystać z kilku scen: sceny głównej oraz sceny dla ekspertów w danej dziedzinie. Możesz uczestniczyć w konferencji offline w Poznaniu lub online. Udział w wydarzeniu online jest całkowicie bezpłatny.
Prelekcje oraz limitowane warsztaty z obszarów: AI, Data, Security, Architecture, DevOps, Agile, Scrum. Swoim doświadczeniem podzielą się inżynierowie z takich firm jak: Netflix, Spotify, Amazon Alexa, Microsoft oraz największych polskich firm IT. W tym znamienitym gronie znajdują się także wykładowcy z naszych uczelni: prof. Wojciech Cellary oraz dr Maciej Kawecki.
prof. Wojciech Cellary, Przewodniczący Rady Programowej
Prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary jest informatykiem prowadzącym zajęcia na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu, a wcześniej na uczelniach w Polsce i za granicą: we Francji i Włoszech. Był kierownikiem 80 projektów badawczych, głównym organizatorem 60 konferencji naukowych, członkiem komitetów programowych 400 konferencji. Jest autorem 200 publikacji naukowych. Jego aktywność zawodowa obejmuje doradztwo oraz udział w pracach grup eksperckich, komitetów, rad i stowarzyszeń. Wypromował 18 doktorów, z których 6 uzyskało habilitację, a 2 tytuł profesora. Na jego wykłady w języku polskim, angielskim i francuskim uczęszczało około 20 tys. studentów. Aktualna tematyka badawcza to: gospodarka i społeczeństwo cyfrowe oraz przemysł 4.0, wirtualna rzeczywistość i sztuczna inteligencja.
dr Maciej Kawecki, Keynote speaker
Popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Prezes Instytutu Lema. Dyrektor Centrum Wsparcia Innowacji na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa. Autor kanału technologicznego This is IT na serwisie Youtube oraz bloga makeway.pl. Stawia na człowieka, który rozumie, że technologia to tylko i aż narzędzie w jego rękach, którym powinien pozytywnie zmieniać świat. Promuje to co polskie i innowacyjne.
Sprawdź szczegóły na stronie organizatora.