mgr Aldona Kucner

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania oraz studia MBA w Thames Valley University. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Dziennikarstwa oraz Komunikacji Społecznej i PR. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania Thames Valley University/Matrik. Związana z projektami innowacyjnymi od ponad 20 lat, w tym m.in. poprzez wieloletnią współpracę z Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławskim Parkiem Technologicznym. Doradca, trener, autor Business Review oraz audytów na rzecz wielu dolnośląskich przedsiębiorstw innowacyjnych. Trener i członek komisji w projektach wspomagających innowacyjne przedsięwzięcia. Pomogła w wejściu na rynek ponad 300 startupów technologicznych. Pełni rolę doradcy w Akademii Menedżera Innowacji przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Cyklicznie moderuje spotkania nauki i biznesu na rzecz rozwoju innowacji w ramach tzw. Inteligentnych Specjalizacji. Autorka publikacji „Przeklęte drobiazgi” i współautorka "Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcą", „Metodyka prowadzenia spotkań typu Smart Lab dla wsparcia procesu przygotowania Business Technology Roadmaps”, „Innowacyjne zarządzanie, studium przypadków”, prowadzi blog www.kursnainnowacje.pl. Specjalizuje się w rozwoju pomysłów innowacyjnych oraz ich skutecznej komercjalizacji.

dr hab. Joanna Hołub-Iwan

Naukowiec i praktyk gospodarczy w zakresie zdrowia publicznego, zarządzania w ochronie zdrowia, systemów informacyjnych zdrowia publicznego, metodologii badań naukowych, badań i analiz rynków, innowacji, komercjalizacji oraz transferu wiedzy i technologii, zarządzania strategicznego. dr habilitowany, Prof. AWL w zakresie nauk ekonomicznych w dziedzinie zarządzania. Psycholog zarządzania. Dyrektor instytutu badawczego specjalizującego się w zakresie terapii zimnem - Revival Institute Cryo. Doradca, konsultant, ekspert w projektach z zakresu zarządzania ośrodkami innowacji i przedsiębiorczości (parki technologiczne, inkubatory, centra transferu technologii), klastrów, strategii innowacji (RSI), metodyki identyfikacji smart specialization regionów. Od 2001 roku ekspert, doradca lub kierownik w ponad 120 projektach realizowanych dla takich instytucji jak: Kancelaria Premiera Rady Ministrów KPRM, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości PARP, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju NCBiR, urzędów marszałkowskich oraz firm. W tym projektów z zakresu programowania i ewaluacji programów zdrowotnych.  Jest ekspertem w dziedzinie tworzenia agend badawczych, strategii badań, opisów metodyki badań i analiz. Zrealizowała ponad 50 projektów naukowych i gospodarczych, dotyczących strategii rozwoju gospodarczego, regionalnych strategii i systemów innowacji, innowacyjności przedsiębiorstw, smart specialisation, good governance, rynku pracy, zachowań rynkowych konsumentów/pacjentów.

dr inż. Jarosław Osiadacz

Stopień doktora nauk technicznych w specjalności chemia organiczna uzyskał w 1998 r. na podstawie pracy pt. „Przemiany Metaboliczne Indolo[2,3-b]chinolin – Potencjalnych Leków Przeciwnowotworowych, Inhibitorów DNA Topoizomerazy II”.” na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania Jakością w roku 2002 na Politechnice Wrocławskiej oraz w zakresie Komercjalizacji innowacyjnych przedsięwzięć i technologii na Uniwersytecie Łódzkim (wspólnie z Uniwersytetem w Teksasie – MSc)  w roku 2008. Od 2012 certyfikowany menadżer projektów Prince_2. Obecnie prowadzi działalność gospodarczą i pełni funkcję prezesa zarządu Inova Projekt Sp. z o.o. oraz pracuje w Instytucie Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energia PAN w projekcie badawczym poświęconym wykorzystaniu biomasy leśnej. Kierownik, a następnie zastępca Dyrektora we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej. Pełni funkcję doradcy Zarządu i eksperta ds. własności intelektualnej w Waven Sp. z o.o. w projekcie komercjalizacji samoładujących się baterii wykorzystujących „śmieciowe” pole elektromagnetyczne w zakresie radiowym. Jego dorobek naukowy obejmuje 8 opublikowanych recenzowanych artykułów naukowych, oraz 13 recenzowanych wystąpień konferencyjnych z zakresu nauk o życiu. Ponadto jest autorem 14 publikacji metodycznych i popularyzatorskich z zakresu innowacyjności, komercjalizacji wiedzy i transferu technologii. Specjalizuje się w zarządzaniu wiedzą, ochronie własności intelektualnej, przemysłowych studiach wykonalności i wycenie wartości niematerialnych i prawnych. Doradca Akademii Menadżera Innowacji przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Autor licznych studiów wykonalności oraz analiz potencjału ekonomicznego projektów innowacyjnych.

Wojciech Barczyński
mgr inż. Wojciech Barczyński

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Obecnie inżynier programista w nagradzanym za innowacyjność start-upie rozwijającym otwartą ekologiczną chmurę w oparciu o OpenStack. Wcześniej członek zespołu badawczego SAP, gdzie specjalizował się w zastosowaniu technologii Ekstrakcji Informacji, Technologii Semantycznych i innych technik data mining-u w aplikacjach Business Intelligence. Współautor trzech patentów. Rozwijane w tym czasie aplikacje i prototypy były prezentowane na kluczowych konferencjach SAP: DKOM i SAPPHIRE. Publikacje naukowe Wojciecha Barczyńskiego obejmują artykuły w czołowych konferencjach w dziedzinie technologii wyszukiwania informacji i baz danych, takich jak VLDB, WWW, i TREC. Specjalista z zakresu inżynierii oprogramowania, data miningu i Openstack. Posiada doświadczenie w projektach komercyjnych i naukowych. 

mgr Magda Maroń

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, magister Psychologii w Zarządzaniu oraz podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS. Od 13 lat związana z obszarem Zasobów Ludzkich. Swoje doświadczenie zdobywała w takich branżach jak bankowość, telekomunikacja oraz nieruchomości. Zarządzała obszarem szkoleń i rozwoju, tworzyła strategie rozwoju kadry menadżerskiej, programy wspierające budowanie i zarządzanie zespołami dla liderów, realizowała badania zaangażowania, wdrażała i rozwijała podejście Employee Experience. Obecnie prowadzi projekty doradcze, pomagając firmom podnosić zaangażowanie pracowników i realizować cele biznesowe.