KONKURS ,,SALA EKO”
- Masz status studenta studiów I stopnia, II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu (dawniej Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu)?
- Dbanie o ekologię jest dla Ciebie ważne?
- Interesujesz się koncepcją zrównoważonego rozwoju?
- Chcesz mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądała jedna z sal ćwiczeniowych w nowopowstającym skrzydle budynku G przy ul. Fabrycznej 14G we Wrocławiu?
- Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody (nagroda pieniężna, bon podarunkowy, zniżka w czesnym)?
Jeśli na te pytania odpowiedziałeś ,,TAK”, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Uczelnia wraz z współpracującymi firmami BASF Polska Sp. z o.o. oraz Dr. Schumacher Sp. z o.o. przygotowała konkurs „Sala EKO”. Celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi na dbałość o ekologię w naszym otoczeniu oraz promowanie wśród społeczności studentów Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu idei zrównoważonego rozwoju.
Konkurs „Sala EKO Dr. Schumacher Sp. z o.o." |
Konkurs „Sala EKO BASF Polska Sp. z o.o." |
Zapoznaj się z: |
Zapoznaj się z: |
ZGŁOSZENIE DO KONKURSU | ZGŁOSZENIE DO KONKURSU |
Zgłoszenia przyjmowane są do 26 maja 2023 r. Przed wysłaniem formularza zaloguj się do office 365 Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławia by móc dodać załączniki (prezentacje projektu oraz kosztorys).
|
Konkurs towarzyszy cyklowi eventów EKO, nad którymi patronat honorowy objął Pełnomocnik Rektora ds. zrównoważonego rozwoju – dr Katarzyna Kulig-Moskwa. Wyboru zwycięzców dokona Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Organizatora i Sponsorów.
Co to jest zrównoważony rozwój?
Zrównoważony rozwój to koncepcja, w której uwzględnia się potrzeby wszystkich ludzi oraz zachowuje, chroni i przywraca zdrowie i integralność ekosystemu Ziemi, bez zagrożenia możliwości zaspokojenia potrzeb przyszłych pokoleń i bez przekraczania długookresowych granic pojemności ekosystemu Ziemi [ONZ]. W odniesieniu do strategii organizacji i jej zarządzania zrównoważony rozwój uwzględnia oprócz celów ekonomicznych wpływ organizacji na społeczeństwo i środowisko. W zarzadzaniu organizacją ważne stają się rzetelność i etyka pracy, relacje z kontrahentami, wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i środowisko naturalne. Chodzi o to, aby znaleźć równowagę pomiędzy wydajnością i zyskownością a zrównoważonym rozwojem i pożytkiem społecznym.
Więcej o zasadach zrównoważonego rozwoju możesz poczytać na stronach:
Kontakt do koordynatora konkursu:
Magdalena Kuczyńska-Czubak
magdalena.kuczynska-czubak@wsb.wroclaw.pl
Patron honorowy
dr Katarzyna Kulig-Moskwa – Pełnomocnik Rektora ds. zrównoważonego rozwoju
Serdecznie zapraszamy!