Klub Absolwenta
Klub Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito to miejsce dedykowane osobom, które chcą pozostać w kontakcie z Uczelnią po zakończeniu edukacji. To przestrzeń, której członkowie mogą nadawać własny kierunek i kształt poprzez aktywne uczestnictwo.
Członkostwo w Klubie Absolwenta to możliwości rozwoju i źródło cennej wiedzy.
Kontakt: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl
Dlaczego warto?
DOŁĄCZ
Przystępując do Klub Absolwenta, stajesz się częścią społeczności akademickiej, która dąży do ciągłego rozwoju i sukcesu w swoich dziedzinach. To również doskonała okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów biznesowych.
DOŚWIADCZAJ
Klub Absolwenta to doskonała przestrzeń do dzielenia się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem zawodowym. Organizowane przez klub wydarzenia, spotkania z ludźmi biznesu, cykliczne webinary, wykłady oraz szkolenia przyczynią się do wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami.
ROZWIJAJ SIĘ
Masz szansę na:
- rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Możesz również spróbować swoich sił jako wykładowca.
- rozwój swojej firmy poprzez: pozyskanie nowych klientów w ramach Programu Rabatowego oraz promocję na stronie klubu.
Regulamin Klubu Absolwenta
Dołączenie do klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwenta
Postaw na kontakt
Zostań w kontakcie z innymi uczestnikami studiów podyplomowych, z wykładowcami, bądź na bieżąco z wydarzeniami i nowościami przygotowanymi specjalnie dla absolwentów studiów podyplomowych.
Podziel się swoim sukcesem
Jako absolwent Uniwersytetu WSB Merito masz możliwość podzielenia się historią swojego sukcesu i stać się inspiracją dla innych.
Niezależnie od tego, czy był to awans zawodowy, założenie własnej firmy czy niezwykłe osiągnięcie. Chcemy ją usłyszeć !
Sukcesy naszych absolwentów są motywacją dla całej społeczności akademickiej.
Zapraszamy do kontaktu mailowego: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl
Drodzy Absolwenci!
Jeżeli macie ochotę wrócić do tematu pandemii, serdecznie zapraszamy do lektury „Dzienników covidowych”.
Projekt tłumaczeniowy, który został zrealizowany na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu jest sukcesem uczestników i wykładowcy Podyplomowych studiów Kształcenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych w zakresie języka niemieckiego.
Jest to pierwszy tom nad, którym pracowała Pani dr Ewa Mikulska-Frindo przez trzy lata z uczestnikami studiów podyplomowych (absolwenci w latach: 2020/2021 i 2021/2022) i studentami studiów magisterskich na filologii germańskiej (2022/2023).
„Dzienniki covidowe” austriackich pisarzy zostały przełożone na język polski i wydane nakładem CEREM-u w redakcji Magdaneny Bieniasz i dr Ewy Mikulskiej-Frindo, red. naczelny prof. Johannes Platje.
Całość powstała we współpracy z Domem Literatury w Grazu, który zainicjował pomysł publikacji dzienników austriackich pisarzy i pisarek podczas pandemii koronawirusa. Najbardziej znana jest polskim czytelnikom Monika Helfer, której powieść „Hałastra” ukazała się w tym roku w przekładzie Arkadiusza Żychlińskiego. W pierwszym tomie znajduje się również tekst Navy Ebrahimi, zdobywczyni literackiej nagrody im. Ingeborgi Bachmann i laureatki Austriackiej Nagrody Literackiej. Dwa pozostałe teksty napisali Lucia Leidenfrost i Benjamin Quaderer, oboje wydali w 2020 roku swoje debiutanckie powieści.
Miejmy nadzieję, że niniejszy projekt choć w niewielkim stopniu przyczyni się do spopularyzowania literatury austriackiej w Polsce. Gratulacje dla naszych absolwentów studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w pracach tłumaczeniowych oraz dla dr Ewy Mikulskiej-Frindo za pomysł i profesjonalizm.
Absolwenci studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w projekcie tłumaczeniowym:
- Joanna Daniec
- Katarzyna Gierulska
- Christian Grzeszczuk
- Aleksandra Jabłkowska
- Monika Konefon
- Alicja Polek
- Dariusz Skrzypek
- Marta Żelizko
Najbliższe wydarzenia
Już dziś zapraszamy Członków Klubu Absolwenta na webinar: „Podatki w małym biznesie”
Szczegóły spotkania:
- Mały biznes - jaką formę działalności wybrać?
- Jak płacić optymalne (niskie?) podatki?
- Co z medialnie sławną składką zdrowotną?
Termin: 30 października 2024 r. godz. 17.00-18.30 - wydarzenie online
Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.
Sylwetka prowadzącej:
dr Angelika Kaczmarczyk - doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Rachunkowości, Sprawozdawczości i Analizy Finansowej. Autorka wielu publikacji z zakresu krajowej i międzynarodowej sprawozdawczości finansowej, twórca i koordynator projektów szkoleniowo – konsultingowych z zakresu rachunkowości oraz sprawozdawczości podatkowej. Członek i wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Kierownik merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości. Wykładowca na studiach MBA we Wrocławiu oraz w Opolu. Certyfikowany Tutor Akademicki, członek Rady Kierunku Rachunkowość i Podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Członek Komisji ds. Rozwoju Zawodów związanych z rachunkowością przy SKwP. Specjalizuje się w obszarze prowadzenia ewidencji podatkowych oraz ksiąg rachunkowych w podmiotach gospodarczych.