
Klub Absolwenta
Klub Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito to miejsce dedykowane osobom, które chcą pozostać w kontakcie z Uczelnią po zakończeniu edukacji. To przestrzeń, której członkowie mogą nadawać własny kierunek i kształt poprzez aktywne uczestnictwo.
Członkostwo w Klubie Absolwenta to możliwości rozwoju i źródło cennej wiedzy.
Kontakt: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl
Dlaczego warto?
DOŁĄCZ
Przystępując do Klub Absolwenta, stajesz się częścią społeczności akademickiej, która dąży do ciągłego rozwoju i sukcesu w swoich dziedzinach. To również doskonała okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów biznesowych.

DOŚWIADCZAJ
Klub Absolwenta to doskonała przestrzeń do dzielenia się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem zawodowym. Organizowane przez klub wydarzenia, spotkania z ludźmi biznesu, cykliczne webinary, wykłady oraz szkolenia przyczynią się do wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami.

ROZWIJAJ SIĘ
Masz szansę na:
- rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Możesz również spróbować swoich sił jako wykładowca.
- rozwój swojej firmy poprzez: pozyskanie nowych klientów w ramach Programu Rabatowego oraz promocję na stronie klubu.

Regulamin Klubu Absolwenta
Dołączenie do klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwenta
Postaw na kontakt
Zostań w kontakcie z innymi uczestnikami studiów podyplomowych, z wykładowcami, bądź na bieżąco z wydarzeniami i nowościami przygotowanymi specjalnie dla absolwentów studiów podyplomowych.
Podziel się swoim sukcesem
Jako absolwent Uniwersytetu WSB Merito masz możliwość podzielenia się historią swojego sukcesu i stać się inspiracją dla innych.
Niezależnie od tego, czy był to awans zawodowy, założenie własnej firmy czy niezwykłe osiągnięcie. Chcemy ją usłyszeć !
Sukcesy naszych absolwentów są motywacją dla całej społeczności akademickiej.
Zapraszamy do kontaktu mailowego: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl
Drodzy Absolwenci!
Jeżeli macie ochotę wrócić do tematu pandemii, serdecznie zapraszamy do lektury „Dzienników covidowych”.
Projekt tłumaczeniowy, który został zrealizowany na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu jest sukcesem uczestników i wykładowcy Podyplomowych studiów Kształcenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych w zakresie języka niemieckiego.
Jest to pierwszy tom nad, którym pracowała Pani dr Ewa Mikulska-Frindo przez trzy lata z uczestnikami studiów podyplomowych (absolwenci w latach: 2020/2021 i 2021/2022) i studentami studiów magisterskich na filologii germańskiej (2022/2023).
„Dzienniki covidowe” austriackich pisarzy zostały przełożone na język polski i wydane nakładem CEREM-u w redakcji Magdaneny Bieniasz i dr Ewy Mikulskiej-Frindo, red. naczelny prof. Johannes Platje.
Całość powstała we współpracy z Domem Literatury w Grazu, który zainicjował pomysł publikacji dzienników austriackich pisarzy i pisarek podczas pandemii koronawirusa. Najbardziej znana jest polskim czytelnikom Monika Helfer, której powieść „Hałastra” ukazała się w tym roku w przekładzie Arkadiusza Żychlińskiego. W pierwszym tomie znajduje się również tekst Navy Ebrahimi, zdobywczyni literackiej nagrody im. Ingeborgi Bachmann i laureatki Austriackiej Nagrody Literackiej. Dwa pozostałe teksty napisali Lucia Leidenfrost i Benjamin Quaderer, oboje wydali w 2020 roku swoje debiutanckie powieści.
Miejmy nadzieję, że niniejszy projekt choć w niewielkim stopniu przyczyni się do spopularyzowania literatury austriackiej w Polsce. Gratulacje dla naszych absolwentów studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w pracach tłumaczeniowych oraz dla dr Ewy Mikulskiej-Frindo za pomysł i profesjonalizm.
Absolwenci studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w projekcie tłumaczeniowym:
- Joanna Daniec
- Katarzyna Gierulska
- Christian Grzeszczuk
- Aleksandra Jabłkowska
- Monika Konefon
- Alicja Polek
- Dariusz Skrzypek
- Marta Żelizko
Najbliższe wydarzenia
Klub Absolwenta
zaprasza na webinar:
"Błędy poznawcze - jak nasz
mózg idzie na wagary"
Prowadząca: KAMILA PIOTROWSKA
Trenerka sprzedaży i kompetencji interpersonalnych. Konsultantka biznesu Coach. Mentorka. Wykładowca Akademicki. Właścicielka K3MHOME
Termin: 9 kwietnia 2025 r., godz. 17.00-18.30 (online)
Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.
Szczegóły spotkania:
- Dowiesz się, w jaki sposób nasze myślenie bywa nielogiczne.
- Omówimy najczęstsze błędy poznawcze, przykłady z życia codziennego.
- To świetna okazja do rozwijania krytycznego myślenia i lepszego rozumienia swoich decyzji oraz wyborów innych ludzi.
Sylwetka prowadzącej: KAMILA PIOTROWSKA
Doświadczony trener, konsultant, coach oraz wykładowca akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe we współpracy z polskimi oraz międzynarodowymi organizacjami. Pracuje w wielokulturowych strukturach biznesowych, w różnych branżach (produkcyjne, doradcze, finansowe, IT-tech.). Łączy kompetencje lidera z praktyką biznesową, co daje mi unikalną paletę cech do pracy z ludźmi. Prowadzi warsztaty zarówno dla menadżerów wysokiego szczebla oraz dla zespołów na każdym poziomie zarządzania. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji interpersonalnych takich jak: komunikacja, asertywność, wystąpienia publiczne, rozwiązywanie konfliktów, zarządzania sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem oraz metodach i technikach rozwoju pracowników, budowaniu kultury organizacyjnej, wdrażaniu filozofii lean management czy DEI różnorodność (diversity) równość (equity), inkluzywność (inclusion).
"Analiza danych i podejmowanie decyzji
w dynamicznym otoczeniu"
Prowadzący: JAN BLEW
Doświadczony manager i researcher w zakresie innowacji, analityki biznesowej i facylitacji zespołów
Termin: 14 kwietnia 2025 r. godz. 17.30-19.00 (online)
Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.
Szczegóły spotkania:
- Zarządzanie to nie wróżenie z fusów!
- Dowiedz się jak podejmować decyzje, gdy dane zmieniają się szybciej niż memy w Internecie?
- Dane mówią, ale czy Ty je rozumiesz? Odkryj, jak analizować liczby, by dostrzec w nich więcej niż tylko suche statystyki.
- Poznaj metody, które pomogą Ci utrzymać ster nad chaosem.
Sylwetka prowadzącego: JAN BLEW
Współpracuje z Wrocławską Akademią Biznesu (WAB), gdzie prowadzi zajęcia z zakresu sztucznej inteligencji, analizy danych w biznesie z Doświadczony menedżer i analityk biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalizujący się w opracowywaniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. Przez ponad 15 lat prowadził projekty z zakresu analityki danych, e-commerce oraz integracji technologicznych, zarządzając rozwojem produktów cyfrowych w dynamicznych środowiskach biznesowych. Od lat z powodzeniem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako mentor i trener, prowadząc zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne dla klientów firm, w których pracował. W swojej karierze z sukcesem współpracował z wielomafirmami — w tym z PwC, czy w zakresie retailu (Answear.com, Bytom, Gino Rossi, …), a także realizował projekty dla IBM czy w ramach funduszy badawczych NCBiR (Narodowego Centrum Badań i Rozwoju). Stara się korzystać w sposób praktyczny z nowoczesnych narzędzi, metodyk i praktyk — AI w kontekście przetwarzania danych i wnioskowania/predykcji, DDD w zakresie projektowania architektur systemów IT czy event-storming w zakresie komunikacji interesariuszy i deweloperów — co pozwala na skuteczne facylitowanie pracy zespołów i osiąganie wysokiej synergii w realizowanych projektach, wykorzystaniem AI oraz innowacji w przedsiębiorstwach. Jego wykłady i warsztaty cieszą się uznaniem, dzięki połączeniu szerokiej wiedzy teoretycznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Jest też inicjatorem największej polskiej społeczności na LinkedIn związanej z AI, w kontekście managerskim i specjalistów domenowych “AI vista360 - obiektywnie o AI”.
Do zobaczenia!
Korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta








Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł:
- 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
- 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 380 zł/mies.