Grupa ludzie biuro

Klub Absolwenta

Klub Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito to miejsce dedykowane osobom, które chcą pozostać w kontakcie z Uczelnią po zakończeniu edukacji. To przestrzeń, której członkowie mogą nadawać własny kierunek i kształt poprzez aktywne uczestnictwo.

Członkostwo w Klubie Absolwenta to możliwości rozwoju i źródło cennej wiedzy.

 

Kontakt: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl

 

POBIERZ ULOTKĘ

 

Dołącz już dziś – Czekamy na Ciebie

Dlaczego warto?

DOŁĄCZ

 

Przystępując do Klub Absolwenta, stajesz się częścią społeczności akademickiej, która dąży do ciągłego rozwoju i sukcesu w swoich dziedzinach. To również doskonała okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów biznesowych.

DOŚWIADCZAJ

 

Klub Absolwenta to doskonała przestrzeń do dzielenia się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem zawodowym. Organizowane przez klub wydarzenia, spotkania z ludźmi biznesu, cykliczne webinary, wykłady oraz szkolenia przyczynią się do wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami.

studia podyplomowe
ROZWIJAJ SIĘ

 

Masz szansę na:

  • rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Możesz również spróbować swoich sił jako wykładowca.
  • rozwój swojej firmy poprzez: pozyskanie nowych klientów w ramach Programu Rabatowego oraz promocję na stronie klubu.
Ludzie idą korytarz grupa
Palec

Dołącz, doświadczaj i rozwijaj się z Klubem Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito

Regulamin Klubu Absolwenta

Dołączenie do klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwenta

Postaw na kontakt

Zostań w kontakcie z innymi uczestnikami studiów podyplomowych, z wykładowcami, bądź na bieżąco z wydarzeniami i nowościami przygotowanymi specjalnie dla absolwentów studiów podyplomowych.

Podziel się swoim sukcesem

Jako absolwent Uniwersytetu WSB Merito masz możliwość podzielenia się historią swojego sukcesu i stać się inspiracją dla innych.
Niezależnie od tego, czy był to awans zawodowy, założenie własnej firmy czy niezwykłe osiągnięcie. Chcemy ją usłyszeć ! 
Sukcesy naszych absolwentów są motywacją dla całej społeczności akademickiej. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl 
 

 

 

 

Drodzy Absolwenci!

 

Jeżeli macie ochotę wrócić do tematu pandemii, serdecznie zapraszamy do lektury „Dzienników covidowych”.

Projekt tłumaczeniowy, który został zrealizowany na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu jest sukcesem uczestników i wykładowcy Podyplomowych studiów Kształcenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych w zakresie języka niemieckiego.

 

Jest to pierwszy tom nad, którym pracowała Pani dr Ewa Mikulska-Frindo przez trzy lata z uczestnikami studiów podyplomowych (absolwenci w latach: 2020/2021 i 2021/2022) i studentami studiów magisterskich na filologii germańskiej (2022/2023).

 

„Dzienniki covidowe” austriackich pisarzy zostały przełożone na język polski i wydane nakładem CEREM-u w redakcji Magdaneny Bieniasz i dr Ewy Mikulskiej-Frindo, red. naczelny prof. Johannes Platje.

 

Całość powstała we współpracy z Domem Literatury w Grazu, który zainicjował pomysł publikacji dzienników austriackich pisarzy i pisarek podczas pandemii koronawirusa. Najbardziej znana jest polskim czytelnikom Monika Helfer, której powieść „Hałastra” ukazała się w tym roku w przekładzie Arkadiusza Żychlińskiego. W pierwszym tomie znajduje się również tekst Navy Ebrahimi, zdobywczyni literackiej nagrody im. Ingeborgi Bachmann i laureatki Austriackiej Nagrody Literackiej. Dwa pozostałe teksty napisali Lucia Leidenfrost i Benjamin Quaderer, oboje wydali w 2020 roku swoje debiutanckie powieści.

 

Miejmy nadzieję, że niniejszy projekt choć w niewielkim stopniu przyczyni się do spopularyzowania literatury austriackiej w Polsce. Gratulacje dla naszych absolwentów studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w pracach tłumaczeniowych oraz dla dr Ewy Mikulskiej-Frindo za pomysł i profesjonalizm.
 

Absolwenci studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w projekcie tłumaczeniowym:

  • Joanna Daniec
  • Katarzyna Gierulska
  • Christian Grzeszczuk
  • Aleksandra Jabłkowska
  • Monika Konefon
  • Alicja Polek
  • Dariusz Skrzypek
  • Marta Żelizko

LINK DO PUBLIKACJI

Najbliższe wydarzenia

Klub Absolwenta

zaprasza na webinar:

 

"Błędy poznawcze - jak nasz 
mózg idzie na wagary"

 

Prowadząca: KAMILA PIOTROWSKA 
Trenerka sprzedaży i kompetencji interpersonalnych. Konsultantka biznesu Coach. Mentorka. Wykładowca Akademicki. Właścicielka K3MHOME


Termin: 9 kwietnia 2025 r., godz. 17.00-18.30 (online)
Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.

 

Szczegóły spotkania:

  • Dowiesz się, w jaki sposób nasze myślenie bywa nielogiczne.
  • Omówimy najczęstsze błędy poznawcze, przykłady z życia codziennego.
  • To świetna okazja do rozwijania krytycznego myślenia i lepszego rozumienia swoich decyzji oraz wyborów innych ludzi.

 

Sylwetka prowadzącej: KAMILA PIOTROWSKA 

Doświadczony trener, konsultant, coach oraz wykładowca akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe we współpracy z polskimi oraz międzynarodowymi organizacjami. Pracuje w wielokulturowych strukturach biznesowych, w różnych branżach (produkcyjne, doradcze, finansowe, IT-tech.).  Łączy kompetencje lidera z praktyką biznesową, co daje mi unikalną paletę cech do pracy z ludźmi. Prowadzi warsztaty zarówno dla menadżerów wysokiego szczebla oraz dla zespołów na każdym poziomie zarządzania. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji interpersonalnych takich jak: komunikacja, asertywność, wystąpienia publiczne, rozwiązywanie konfliktów, zarządzania sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem oraz metodach i technikach rozwoju pracowników, budowaniu kultury organizacyjnej, wdrażaniu filozofii lean management czy DEI różnorodność (diversity) równość (equity), inkluzywność (inclusion).

 


"Analiza danych i podejmowanie decyzji
w dynamicznym otoczeniu"


Prowadzący: JAN BLEW 
Doświadczony manager i researcher  w zakresie innowacji, analityki biznesowej i facylitacji zespołów


Termin: 14 kwietnia 2025 r.  godz. 17.30-19.00 (online)
Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.

 

Szczegóły spotkania:

  • Zarządzanie to nie wróżenie z fusów! 
  • Dowiedz się jak podejmować decyzje, gdy dane zmieniają się szybciej niż memy w Internecie? 
  • Dane mówią, ale czy Ty je rozumiesz? Odkryj, jak analizować liczby, by dostrzec w nich więcej niż tylko suche statystyki.
  • Poznaj metody, które pomogą Ci utrzymać ster nad chaosem.

 

Sylwetka prowadzącego: JAN BLEW 

Współpracuje z Wrocławską Akademią Biznesu (WAB), gdzie prowadzi zajęcia z zakresu sztucznej inteligencji, analizy danych w biznesie z Doświadczony menedżer i analityk biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalizujący się w opracowywaniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. Przez ponad 15 lat prowadził projekty z zakresu analityki danych, e-commerce oraz integracji technologicznych, zarządzając rozwojem produktów cyfrowych w dynamicznych środowiskach biznesowych. Od lat z powodzeniem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako mentor i trener, prowadząc zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne dla klientów firm, w których pracował. W swojej karierze z sukcesem współpracował z wielomafirmami — w tym z PwC, czy w zakresie retailu (Answear.com, Bytom, Gino Rossi, …), a także realizował projekty dla IBM czy w ramach funduszy badawczych NCBiR (Narodowego Centrum Badań i Rozwoju). Stara się korzystać w sposób praktyczny z nowoczesnych narzędzi, metodyk i praktyk — AI w kontekście przetwarzania danych i wnioskowania/predykcji, DDD w zakresie projektowania architektur systemów IT czy event-storming w zakresie komunikacji interesariuszy i deweloperów — co pozwala na skuteczne facylitowanie pracy zespołów i osiąganie wysokiej synergii w realizowanych projektach, wykorzystaniem AI oraz innowacji w przedsiębiorstwach. Jego wykłady i warsztaty cieszą się uznaniem, dzięki połączeniu szerokiej wiedzy teoretycznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Jest też inicjatorem największej polskiej społeczności na LinkedIn związanej z AI, w kontekście managerskim i specjalistów domenowych “AI vista360 - obiektywnie o AI”.
 

Do zobaczenia!

Korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta

opinia studenta SP Julia
Webinary/wykłady gościnne wykładowców-praktyków, które pomogą Ci poszerzyć wiedzę i umiejętności w Twojej dziedzinie. Będziesz mógł skonsultować się z doświadczonymi ekspertami, którzy służą radą i wsparciem.
Kobieta zewnątrz
Bezpłatny dostęp do biblioteki i treści cyfrowych, który pozwoli Ci na stałe poszerzanie wiedzy i korzystanie z aktualnych materiałów edukacyjnych.
Możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w szkoleniach biznesowych dedykowanych uczestnikom studiów podyplomowych.
Mężczyzna komputer technologia
Masz możliwość aktywnego kształtowania działalności Klubu Absolwenta poprzez zgłaszanie swoich propozycji, projektów oraz ofert współpracy.
Menedżer zrównoważonego rozwoju
Zarządzanie
Dostęp do Platformy Job Teaser, która pomoże Ci w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert pracy, które mogą być świetną okazją do rozwoju kariery zawodowej.
rozmowa laptop stół kobiety
Spotkania networkingowe, podczas których będziesz miał okazję poznać innych profesjonalistów i tworzyć wartościowe kontakty biznesowe.
Skorzystasz z „Programu Rabatowego” oferowanych przez partnerów biznesowych Uczelni.
Rozmowa
Otrzymujesz informacje o spotkaniach, ofertach specjalnych, najważniejszych wydarzeniach z życia Uczelni.
Grupa zabawa komputer laptop zieleń

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł:

do 24 kwietnia
czesne już od
380 zł
268 zł
miesięcznie
  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 380 zł/mies.