zdjęcie wykładowcy
dr hab. Anna Dziadkiewicz, prof. UG

doktor habilitowany nauk ekonomicznych. Wykładowca akademicki oraz właściciel firmy consultingowej. Certyfikowany trener biznesu, metodyk w zakresie tworzenia programów szkoleniowych. Specjalizuje się w projektowaniu usług, marketingu doświadczeń i design management. Współautorka licznych strategii m.in. Gdańsk - Światowa Stolica Bursztynu oraz strategii wizerunkowych dla podmiotów leczniczych. Prowadzi zajęcia na uczelniach krajowych i zagranicznych m.in. na Słowacji, na Litwie, w Turcji, Portugalii, we Francji, Szwecji i we Włoszech. Ukończyła studia podyplomowe w Londynie, odbywała staż w Said Business School na Uniwersytecie w Oxfordzie. Współpracuje z naukowcami z Uniwersytetu Karola Lineusza ze Szwecji przy międzynarodowych projektach dotyczących strategii dla Regionów Morza Bałtyckiego. Autorka książki: Design Management. Uwarunkowania i efekty wdrożenia w przedsiębiorstwie. Prezydent polskiego Oddziału Instytutu Technologii i Inżynierii z główną siedzibą w Hongkongu. Członek kolegium redakcyjnego Bentham Science, PLOS ONE (IF - 3,752), Journal of Service Science and Management i New Design Ideas Journal. Współzałożycielka stowarzyszenia Wellbeing International z siedzibą w Szwecji.

zdjęcie wykładowcy
Joanna Radziszewska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek prawo. Po odbyciu aplikacji radcowskiej, w roku 2005 uzyskała tytuł radcy prawnego. W latach 2007 - 2008 ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych oraz funduszy Unii Europejskiej. Wpisana na listę mediatorów przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2016 r. uczestnik Studiów Doktoranckich z zakresu Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadziła liczne szkolenia z szeroko pojętego prawa cywilnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych oraz prawa autorskiego i własności intelektualnej, a także prawa medycznego i działań antykorupcyjnych. Przez prawie dwanaście lat prowadziła również samodzielną kancelarię radcy prawnego. Bardzo aktywna zawodowo - posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne w zakresie wykonywania kompleksowej obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych o różnym statusie, w tym w szczególności spółek Skarbu Państwa.

zdjęcie wykładowcy
Agnieszka Klonowska

Doświadczony trener biznesu oraz konsultant biznesowy, z wieloletnią praktyką jako menadżer, zarówno firm rodzinnych jak i międzynarodowych korporacji. Absolwentka wydziału pedagogiki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Podyplomowych Studiów Prawa Bankowego oraz Studiów Wiedzy o Unii Europejskiej UMK. Ukończyła także Akademię Trenera Biznesu i studia podyplomowe z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, które pozwalają jej pracować również jako coach i wykorzystywać metody coachingowe w pracy menadżerskiej oraz na sali szkoleniowej. W 2019r ukończyła dodatkowo studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Podmiotem Leczniczym, poszerzając swoje kompetencje. Od kilku lat pracuje jako dyrektor sprzedaży w jednej z firm w branży medycznej, zarządzając personelem dużej placówki medycznej w regionie kujawsko-pomorskim. Jako wieloletni menadżer zarządzający zespołami sprzedażowymi, posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich zespołów ku sukcesom oraz w szkoleniach dla sił sprzedażowych z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i komunikacji. Jest znawcą i praktykiem negocjacji, poszerzając swoją wiedzę z tego tematu, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Piotr Juchniewicz

Wiceprezes Zarządu Largo Business Solutions Sp. z o.o., odpowiedzialny za obszar rozwoju i polityki ubezpieczeniowej oraz kierownik ds. komunikacji w Pelplińskim Centrum Zdrowia. Absolwent studiów MBA w ochronie zdrowia. Członek International Engineering and Technology Institute, Hong Kong i Sekretarz Generalny tej Organizacji w Polsce. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i oceny ryzyka oraz dwukrotnie studia podyplomowe z obszaru zamówień publicznych, a także uzyskał uprawnienia brokera ubezpieczeniowego. Biegły sądowy z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i zamówień publicznych oraz stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Wykładowca akademicki (prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych dedykowanych kadrze medycznej w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy oraz na Gdańskim Uniwersytecie Medycznych w zakresie kształtowania i rozwijania umiejętności menedżerskich dla kadry międzynarodowej - pracowników, studentów i doktorantów GUMED). Posiada w swoim dorobku liczne publikacje naukowe oraz angażuje się w działalność doradczą, szkoleniową i dydaktyczną

zdjęcie wykładowcy
Maciej Gajewski

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia, zarządzania projektami oraz marketingu i prawa farmaceutycznego. Absolwent studiów MBA w ochronie zdrowia. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze farmaceutycznym, skąd po dwunastu latach doświadczenia na stanowiskach managerskich w działach sprzedaży przeszedł do sektora ochrony zdrowia, z sukcesem budując struktury i pozycję jednego z czołowych świadczeniodawców w zakresie domowej opieki medycznej finansowanej w ramach kontraktów z NFZ. Aktualnie pracuje na stanowisku dyrektora centrów Medycznych Luxmed w Bydgoszczy. Głównymi obszarami zainteresowań są systemy ochrony zdrowia i ich optymalizacja w oparciu o koncepcję Value Based Healthcare i Koordynowanej Opieki Medycznej a także Lean Healthcare.

zdjęcie wykładowcy
Tomasz Augustyniak

Absolwent kierunku prawo oraz Studiów Doktoranckich w zakresie prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Uczestnik podyplomowych studiów z zakresu zarządzania i prawa w ochronie zdrowia, higieny i epidemiologii, prawa pracy, studiów MBA in Healthcare Management (WSB) oraz Executive MBA – Zarządzenie w ochronie zdrowia.
W przeszłości przedsiębiorca, pracownik administracji rządowej i samorządowej, m. in. wieloletni pracownik Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W latach 2015-2021 Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, a następnie zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Obecnie Prezes Zarządu Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o. oraz ekspert Business Centre Club ds. ochrony zdrowia i spraw sanitarno-epidemiologicznych.
Nauczyciel akademicki, autor i współautor publikacji oraz wystąpień na konferencjach o tematyce pozostającej na styku prawa i ochrony zdrowia.

zdjęcie wykładowcy
Joanna Nieżurawska

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania. Prezes Fundacji MIERO, dyplomowany trener biznesu NGO (Certyfikat w 2012 rok nadany przez Departament Pożytku Publicznego MPiPS w Warszawie), międzynarodowy trener z zakresu nauczania międzykulturowego (certyfikat uzyskany w CREFT Institution w Lisbonie w 2015), specjalista z zakresu międzynarodowych projektów edukacyjnych (certyfikat uzyskany w Rzymie 2015) oraz trener w zakresie nauczania młodych (certyfikat uzyskany w Instytucji Mine Vaganti na Sardynii w 2015).
Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania różnorodnością oraz umiejętności menedżerskich. Ma na swoim koncie ponad 2000 godzin szkoleniowych dla różnych Fundacji, Instytucji oraz Uczelni Wyższych.
Autorka książki dotyczącej elastycznych systemów wynagradzania oraz ok. 50 artykułów naukowych z dziedziny zarządzania w j. polskim i j. angielskim.
Była uczestnikiem wielu staży oraz wizyt studyjnych na międzynarodowych uczelniach takich jak: Belgium University Liege (Belgia), Normandy Business School Le Havre (Francja), Polytechnic Institute of Setubal (Portugalia), Politechnika Porto (Portugalia), Uniwersytecie Laurea w Helskinkach (Finlandia) czy w Said Business School w Wielkiej Brytanii. Brała również udział w szkoleniach i job – shadowing w ramach Erasmus Plus: na Sardynii, w Lisbonie czy w Rzymie.
Za swoją działalność społeczną została uhonorowana w październiku 2016 roku przez Europejską Unię Kobiet wyróżnieniem za pracę na rzecz kobiet.